Deprem destek listelerine hızlı erişin!
QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

QNB Finansbank Kredi Kartımdaki Paranın İade Edilmemesi

613
Ersin
Ersin 28 Eylül 2019 17:09

QNB Finansbank kredi kartıma yanlışlıkla 1500.00 TL fazla para yatırdığımı hesap ekstresi geldikten sonra öğrendim. 24 Eylül 2019 tarihinde, QNB Finansbank müşteri hizmetlerini (0850 222 0900) arayarak fazla yatan 1170.00 civarında paramın iade edilmesini talep ettim. Karşımdaki müşteri temsilcisi, başka bir hesaba gönderebileceğini söyledi ve bende enpara.com ® bankacılık sisteminde bulunan hesabıma havale yapılmasını istedim. Havale işlemi için onayı aldılar, aradan 1,5 saat geçmiş olmasına rağmen hesabıma para girişi olmayınca tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bu sefer bana kredi kartından yapılan havalenin 2 gün içerisinde geçeceğini bildirdiler. Ertesi gün (25 Eylül 2019) QNB Finansbank Kayseri eski sanayi şubesine giderek hesap açtırdım ve adıma gelen herhangi bir para olup olmadığını sordum. Adıma bir paranın gelmediğini söylediler. 2 gün bekledim (26 Eylül 2019) ve yine hesabıma geçen bir para olmadı. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ilk başta herhangi bir para işleminin olmadığını söylediler. Durumu anlattıktan sonra paranın adıma ait gönderileceğini söylediler. QNB Finansbank Kayseri eski sanayi şubesinde hesabımın olduğunu buraya gönderilmesini talep ettim yine 2 gün süreceğini söylediler. Takım lideri ile görüşmek istedikten sonra, takım liderinin parayı adıma bir şubeye gönderebileceğini oradan çekebileceğimi söylemesi üzerine, zaten hesabımın olduğunu oraya gönderilmesini talep ettiğimde, şubenin ticari şube olmasında dolayı gönderilemeyeceğini söyledi.

Bende merkezde bir şubeye gönderilmesini istedim. Bu arada annemin hastalığı sebebi ile para ihtiyacım olduğunu dile getirdim. Müşteri hizmetlerinin beni arayarak dönüş yapmaları 27 Eylül 2019 saat 16:00 civarıydı ve ben hastanedeydim. Hastane ile şube arasındaki mesafe en az yarım saat araba sürüyor. Bu nedenle parayı çekmem neredeyse imkansız hale getirildi. Parayı en erken çekme zamanın 30 Eylül 2019 tarihi oldu. Şahsıma ait olan para, işini tam bilmeyen personelleri tarafından tam olarak 6 gün boyunca iade edilmedi. Bununla birlikte, telefonda uzun süre müşteri hizmetlerini aramamdan dolayı aylık fatura paketimin büyük bölümünü harcamış oldular.

Ayrıca fazlası ile strese girmeme, sinirlenmeme ve moral bozukluğuna sebep oldular. Bunların bir şekilde telefi edilmesini ve sorumlu kişiler hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını talep ederim.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank28 Eylül 2019 17:12
Ersin
Ersin28 Eylül 2019 18:44

Bize yazın bölümünü en az yarım saat inceledim. Sizin mail adresiniz yok. Size ulaşamıyorum. Mail adresinizi ulaştırın bana size de yazım. Burası sizin sitenizi inceledikten sonra aklıma geldi. Mail adresinizi bekliyorum.

Ersin
Ersin29 Eylül 2019 12:59

Bize yazın bölümünü en az yarım saat inceledim. Sizin mail adresiniz yok. Size ulaşamıyorum. Mail adresinizi ulaştırın bana size de yazım. Burası sizin sitenizi inceledikten sonra aklıma geldi. Mail adresinizi bekliyorum.

Ersin
Ersin01 Ekim 2019 16:47

QNB Finansbank müşteri hizmetleri bugün dönüş yaptı. Müşteri hizmetlerinin sorumlu personeli uyardığı söylendi. Ama müşterisinin mağduriyetini anlayacak ya da durumu düzeltecek herhangi bir işlemlerinin olmadığını söyledi. Bu bankayla çalışmak isteyen kişilerin, burada şikayetleri okuyarak banka ile çalışma isteklerini bir daha gözden geçirmelerinde fayda var.

Benzer Şikayetler

profile
458
1 hafta önce

QNB Finansbank Bankamatik Hesabıma Para Aktarmadı

QNB Finansbank bankamatik den İş Bankası hesabıma 160 TL yatırdım onayladı kartımı da iade etti ama para hesabıma aktarılmadı sorunun derhal çözülmesini istiyorum QNB müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum acil dönüş yapmanızı istiyorum bir an önce giderilsin lütfen

profile
378
3 hafta önce

QNB Finansbank Kredi Kartıma Kopyalama İşlemi Yapıldı

QNB Finansbank 24.02.2023 saat 22:21 ve 22:24 saatlerinde 3D Secure açık olmasına rağmen telefonuma şifreli alışveriş bildirimi gelmeden DeFacto 45 TL amazontr 1.397.62 TL ve 1.270 TL belirtilen saatlerde kredi kartımdan çekim yapılmıştır. Hemen akabinde2.753.33 ve 2.511.42 TL şifreli işlem bildirim...

profile
640
13 Şubat

QNB Finansbank Karşılıksız Hesap İşletim Ücreti

QNB Finansbank KOBİ hesabı kullanmaktayım. Hiçbir şekilde bilgisi verilmeden hesabımdan 130 TL para çekilmiştir. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ise bunun imzalanan sözleşmede yazdığı bilgisi verilmektedir oysaki kesinlikle hiçbir ücret alınmayacağı bilgisi verilmiştir. Thh kanunları kapsamında ...

profile
1.081
15 Aralık 2022

QNB Finansbank Kafasına Göre Kesinti Yapıyor

QNB Finansbank işletme hesabımdan 03.12.2022 tarihinde sabah hesabımdan 2 defa kredi tahsis ücreti diye kesinti oldu. Takip eden pazartesi günü müşteri hizmetleri ile konuştum adınıza çalışılan kredi çalışması için kesilen miktar denildi. Benim QNB Finansbank işletme hesabımda ek hesabım yok çek kar...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .