QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ramazan sonuçtan memnun değil

Qnb Finansbank Kredi Kartı Sonuçlanmıyor

1.735
Ramazan
Ramazan 26 Ağustos 2022 16:19

Tam tamına 1 ay önce QNB Finansbank şubesinden kredi kartı başvurusu yaptım, görevli kartı bana teslim etti fakat kart aktif değildi daha sonra SMS ile bilgilendirme mesajı aldım şu şekildeydi, ' sayın Ramazan y** CardFinans xtra mc kredi kartı başvurunuz işleme alındı. Bankamız aracılığıyla yapılacak ilk maaş ödemenizi takiben başvuru sonucu en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. İlginize teşekkür ederiz. [email protected]'. Bu mesajı aldıktan yaklaşık 20 gün sonra her ayın 15'inde olduğu gibi ödemem QNB Finansbank hesabıma yatırıldı. Buna rağmen kredi kartı başvurusu hala değerlendirme aşamasında görünüyor sizden ricam olumlu veya olumsuz sonuçlandırılması.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank26 Ağustos 2022 16:19

Benzer Şikayetler

profile
62
10 Nisan

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

QNB Finansbank kredi kartı başvurum hala değerlendirmede görünüyor. Mart 21 'den beri başvuru sonucu bekliyorum. Olumlu ya da olumsuz cevap verilmiyor. 3 gün içinde sonuçlanır deniyor ama söylendiği gibi olmuyor. Hala bekliyorum daha ne kadar bekleyeceğim.

profile
166
20 Mart

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Sayin b. B, CardFinans kredi kartı başvurunuz isleme alindi. Bankamız aracılığıyla yapılacak ilk maas ödemenizi takiben başvuru sonucu en kısa sürede tarafınıza iletilecektir. İlginize teşekkür ederiz. [email protected] B002 6_7 gündür bekliyorum hala bir sonuç yok olumlu ya da olumsuz bir habe...

profile
427
04 Şubat

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Değerlendirmesi

QNB Finansbank kredi kartı başvurum hala değerlendirmede görünüyor. 2 haftadır başvuru sonucu bekliyorum. Olumlu ya da olumsuz cevap verilmiyor. 3 gün içinde sonuçlanır deniyor ama söylendiği gibi olmuyor. Hala bekliyorum daha ne kadar daha bekleyeceğim bilmiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .