12 Kasım
Yorum Yap
#11137050

QNB Finansbank Kendi Paranı Alamama!

Maaş müşterisi olduğum QNB Finansbank ATM günlük çekim miktarı 1500 üstü çıkarmıyor. Hafta sonu 3000 TL para lazım oldu havale yapmak istiyorum ücret kesiyor. ATM gidip çektim benden 22.5 TL para kesti günlük limitim üstünde para çektiğim için kendi paramı lazım olunca kullanmak istiyorum ve benden haksız yere alınan paranın geri iade edilmesini istiyorum.


Müşteri hizmetlerini arıyorsun günlük limiti aştığınız için kesilmiş diyor limitimi arttırın o zaman diyorum olmaz diyor. Acil para lazım olduğunda neden havale gönderim parası kesiliyor ya da ATM den para çekince param kesiliyor, kendi paramı kullanamıyorum. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum ve benden haksız yere alınan paranın bana geri iadesini istiyorum.

Emrah 933 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Kasım

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler