01 Kasım 2016 #6833325

QNB Finansbank Kartıma Bloke Koydu!

2 gün önce akşam hesap öderken kartıma bloke konduğunu öğrendim. Sabah ilk iş aradığımda güvenlik birimlerinin sebebi yazmadığını kaydımı oluşturduklarını ve bana dönüş yapılacağı söylendi. Öğleden sonra aradığımda konuşmanın aynısı geçti. Bu sabah aradım tekrardan 3. farklı kişiyle aynı konuşmayı yaptım. Hala güvenlik birimleri bana dönüş yapmadılar. Blokem kalktığı anda tüm irtibatımı keseceğim bu firmayla. Dünden beri neden olabilir diye düşünmekten kafayı yiyeceğim.

Ufuk 251 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk01 Kasım 2016

    Mesai saati bitmesine rağmen hala bugün de dönüş yapılmadı oysa ki cevap almak istediğim soru çok basit "kartım neden bloke oldu" sizin yüzünüzden yarın Afyon'a gideceğim öğrenebilme adına. Müşteri nasıl mağdur edilir çok iyi biliyorsunuz.

  • Ufuk01 Kasım 2016

    "IM21002487 numaralı kaydınızı sorgulamak için 08502223663 çözüm merkezimizden bize ulaşabilirsiniz" içerikli mesajı atıp müşteri hizmetleri çalışanlarına bilgi vermemek nedir? Kaydımı sorguladım ve aynı cevabı aldım hala hiç kimsenin bir bilgisi yok. Bilgisi olan hiçbir insana da ulaşamıyorum. Tebrikler böyle devam edin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön