Qnb Finansbank Kart Aidatı Sorunu

Hanarsu Hanarsu02 Nisan 15:08

Farklı bir bankadan aldığım uzun süre kullandığım kart aidatı olmayan kartı iptal edip sadece bankanıza ait olan kartımı düzenli kullanmaya devam ediyorum. Her sene bankanızda kalma sözü vererek aidat borcum siliniyordu fakat bu sene anlamsız bir zorlukla yapılamayacağını yerine 50 TL ParaPuan verilebileceğini duyuyorum. Sonuçta 70 lira aidat ödemiş oluyorum.

Yapmış olduğum araştırmalar sonucu birçok bankanın kart aidatı talep etmeden kredi kartı verdiğini öğrendim ki birçok bankada 1 otomatik ödeme talimatı veren hesaplara da jestler yapılıp kredi kartı aidatı alınmıyor. Mart ayında yıllık kart aidatı olarak kesilen 128 TL kart aidatının iadesini talep ediyorum.

Konu ile ilgili dönüşün en kısa sürede sağlanması ricadır çünkü bu süre içerisinde ben de aidatı olmayan farklı bir kart arayışı içerisinde olacağım. Mevcut müşteriyi korumakta yenisini kazanmak kadar önemlidir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 02 Nisan 15:26

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler