QNB Finansbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

QNB Finansbank Kart Aidatı İadesi Hk

461görüntüleme
Selvihan
Selvihan 24 Kasım 2020 00:46

Eşimin kartını kullanıyorum maillere girmediğim için yıllarca kesilen kart aidatları olduğunu fark ettim aidatsız olarak verilen kart aidatlı çıktı. Neyse bankayı aradığımızda iadesinin yapılmayacağı belirtildi ve Tüketici Hakem Heyetine başvurdum 420 TL ödemenin geri yapılması gerektiği kararı çıktı. Banka kredi kartıma o ay ödeme yaptı. Fakat bir sonraki ekstremde haberim olmadan 309 TL kart aidatı iadesi kararı altında tekrar para benden geri kesilmiş. Kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum. Fark etmesem o parayı benden alacaklardı. Müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen bu paranın geri ödenmeyeceğini belirtiyorlar. Siz banka olarak nasıl tüketici hakem heyetinin kararını uygulamazsınız? Zaten bu işlemi Tüketici Hakem Heyetine bildirip sizin gibi bir banka ile ilişiğimi keseceğim.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank24 Kasım 2020 00:56

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Selvihan
Selvihan24 Kasım 2020 01:13
 

Tam bir aydır sizi arıyorum 16.10 kesilen kart aidatı iadesi müşteri temsilcileriniz tarafından geri ödeme yapılamayacağı belirtilmiş karara uymadığınız ve bilgim dışında ücreti geri aldığınız için size dava açacağım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler