10 Aralık 2016
Yorum Yap
#7174442

QNB Finansbank Kapatılan Kart İçin İcra Dosyası Açıldı!

Kredi kartım 2014 yılında askerde olduğum için ailem tarafından Kartal şubesinden kapatıldı. Kart bloke olduğu için bir daha açılmayacağını söyleyerek kartın kapatıldığını söylediler. Bir yıl sonra icra dosyasını gördüğümde aradım. Bana kartın ödenmediğini, makbuz yoksa kendilerini alakadar etmediğini söylediler. Daha sonra şubeye gittiğimde bana kayıtların 1 yıl sonra silindiğini, merkeze başvurmam gerektiğini söylediler.


Merkez ise kayıtların şubede tutulduğunu, kendilerinin dekontlara erişemediğini, bu konuyla ilgili görüştüğümüz telefon kayıtlarının eski olduğunu ve silindiğini söylediler. Tüketici Mahkemesi makbuz olmadan işlem yapılmadığını, babam yatırdığı işin onun adına olan ödemeleri nereye gittiğini bankanın bileceğini söyledi. Eve tebligat göndermeden maaş haczi yaptılar. Haciz bittikten sonra bu konuyu asliye ceza mahkemesine taşıyacağım. Finansbank beni kandırmıştır.

Hakan 1.857 Okunma

Cevaplar

  • Hakan10 Aralık 2016

    Boş spam atmayın

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler