Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB Finansbank Hizmet Politikası Şubeden Şubeye Göre Değişkenlik İçinde

profile
08 Kasım 2022
241

Müşterisi olmadığım için 06.11.2022 tarihinde QNB Finansbank web sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulundum onaylandığına dair mesaj gelmiş olup mail olarak da Kredi Bilgilendirme Formu tarafıma iletildi. Mesajın içeriğinde krediniz onaylandı herhangi bir şubeye giderek hesabınıza aktarım yapabilirsiniz yazıyordu. 

07.11.2022 tarihinde İstanbul/Güneşli şubesine gidip durumu izah ettiğimde yardımcı olacaklarını söylediler kimlik vb... Belgemi teslim edip beklemeye geçtim fakat işlem sonucunda yeni bir kredi başvurusu yaptıklarını red cevabı aldık dediklerinde anladım mesai saati de dolmuştu bende üstelemek istemedim fakat kafama takıldığı için kapıya tıklatıp güvenlik görevlisi arkadaştan işlemlerimi yapan arkadaşa bir şey sormam gerektiğini söyledim sağ olsun iletti ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşta geldi bakın dedim yanlış anlaşılma oldu sanırım ben sizden kredi başvurmanızı değil onaylanan kredimi aktarmanızı rica edeceğim mesaj içeriği de bu dediğimde kusura bakmayın sistemde krediniz görünmüyor zaten o yüzden tekrar başvuru yaptık dedi ısrar etmedim teşekkür edip gittim.

Akabinde destek çağrı merkeziniz ile iletişime geçtiğimde b-- Hanımın tatmin edici açıklamaları ile ikna oldum tekrar şubeye gittim 08.11.2022 tarihinde. Sefaköy şubenize gittiğimde sıra numarası almadan önce gişedeki görevli erkek arkadaşa durumu izah ettim ılımlı yaklaşımıyla sıra numarası almamı akabinde yardımcı olacaklarını söyledi.

Sıra numarası aldım t---Hanım'ın gişesinde numaram belirdi ve t---e Hanım'a da durumu izah ettim sadece mesajı izniniz olursa görebilir miyim dediğinde gösterdim ve işlemlerin biraz süreceğini oturabileceğimi belirtti ama ben hâlâ dünün etkisinde olumsuz sonuç ile karşılaşacağımı düşünürken t--Hanım işlemleri yapıyordu tabi ve kredimin hesabıma aktarıldığını belirtti şaşırdım ama şubenizi şubenize şikayet etmek istemediğim için teşekkür edip çıktım.

Kısacası Güneşli şubesi sayesinde QNB Finansbank kurumundan daha çalışmaya başlamadan soğumuşken, destek çağrı merkezinizdeki b--Hanım'ın telkinleriyle (ki b-- Hanım'a gerçekten çok teşekkür ederim) Sefaköy şubesindeki arkadaşların güler yüzle ve sonuç odaklı çalışmaları dünkü yaşanılan olumsuzluğu tamamen unutturduğu için gişe görevlisi t-- Hanım'a çok teşekkür ederim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
QNB Finansbank Logo
08 Kasım 2022 11:52

Benzer Şikayetler

QNB Finansbank'ta Kredi Kartı Başvurusunun İptal Edilememesi

profile
4 hafta önce
627

QNB Finansbank nasıl bir banka anlamış oldum. Yapmış olduğum kredi kartı başvurusunu iptal etmek için hem destek hattına mail attım, hem iletişim formuna yazdım, hem de çağrı merkeziyle görüştüm. Hepsi başvuruyu iptal etmemek için elinden geleni yapıyor. Destek hattı maili çalışmıyor, bir banka için...

QNB Finansbank Dbe Giriş Maili

profile
1 hafta önce
323

Olumsuz bir şikayetim yok fakat kariyernet üzerinden QNB Finansbank'ta bir pozisyon için başvuru yapmıştım mailime dbe online aday giriş maili gönderilmiş ben tarafıma bir telefonla vs ulaşılacağını düşünmüştüm bana bildirim gelmediği ve sadece sisteme girişe 2 gün süre verildiği için göremedim. Şu ...

QNB Finansbank İlgisizliği

profile
3 hafta önce
452

Tüzel firmam için ön muhasebe programı olan sisteme banka entegrasyonu için 7 Haziran 2023 de Konacık/Bodrum şubede d** hanım'a banka entegratör formunu ilettim. Kendisine defalarca mail atmama rağmen tarafıma dönüş yapılmadı. Bu sistem normalde 1-3 iş günü içinde yanıtlanarak web servis şifresi ver...

QNB Bankası Sınav Link Maili

profile
21 Ağustos
332

QNB bankası operasyon saha destek - yetkili yardımcısı için olumlu dönüş yapıldı ve sınav da gönderildi ama sistem hatasından dolayı giriş sağlayamadım. Bugün tekrar Sınav için link gönderilirse tekrardan giriş yapmayı denerim gönderirseniz linki çok sevinirim. Teşekkür ederim.

2 Yorum

QNB Finansbank Mobil Bankacılık Yeni Telefona Kurmak İmkansız

profile
16 Ağustos
350

Finnasbank müşteri hizmetleri robotlar çalıştırıyor, bir insan bulup derdimizi anlatamıyoruz. Almanya'dan arıyorum, dünya kadar telefon faturası ödedim sürekli karşımıza robotları çıkarıp derdimizi çözmüyorlar, müşteri hizmetlerine yazdım. Mail gönderdim, tamam diyorlar fakat sorun çözülmüyor. Alman...

QNB Finansbank Mobil Bankacılık Yeni Telefona Kurmak İmkansız
QNB Finansbank Mobil Bankacılık Yeni Telefona Kurmak İmkansız
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz