sta-1-hoverYetersiz Çözüm

QNB Finansbank Hizmet Alamıyorum

Elif Elif25 Temmuz 2019 14:48

Bankanızın 18 aylık maaş müşterisiyim ayrıca online bankanız Enpara'nında 6 yıllık müşterisiyim. Bankanıza ait iki adet ürün kullanmaktayım (CardFinans Visa - Miles & Smiles) maaş bankam olduğunuz için kredi çekmeye gittiğimde kartlarımı düzenli ödediğim halde ve düzenli gelirim olmasına istinaden hep ret cevap almaktayım. Kredi kartımın periyodik artışı düzenli olarak olmakta ve puanım da yüksekte olmasına rağmen sizden hizmet alamamaktayım.

Bu konu ile ilgili defalarca web sayfanız üzerinden şikayette bulundum fakat arayan müşteri temsilciniz banka politikalar gereği böyle bir sorunla karşılaşmaktasınız ve kartınızın bu yıl ki periyot artışı bile kesin değil demiştir. Puanım yüksek olup da kredi alamam bir de maaş müşteriniz olmama rağmen sizden istediğim hizmeti alamamak gerçekten üzücü. Ayrıyeten istediğim 1000 TL'lik ek hesap talebi bile ret almakta. Konuyla alakalı gereğin yapılması ve geri dönüşünüzü beklemekteyim. Ortak yol bulamadığımız takdirde kullandığım ürünlerinizi kapattırıp şirketimizin çalıştığı diğer bankalara geçmeyi düşünüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 25 Temmuz 2019 14:55

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler