26 Temmuz 2017

QNB Finansbank Hesabımı Kapatın Artık!

QNB Finansbank'tan teminat mektubu almak istediğimde bir sürü şart koştular. Ticari Kart, çek, post cihazı zorunluluğu ve banka kartı. Kredi kartı zorunluluğu bunun sonunda kullanmadığım halde çek kullanıyorum diye vergi. Post cihazı masrafları ve kullandığım teminat mektubu için tahsis ücreti. Hesap işletim ücreti. BSMW falan. Hiç anlayamazsınız nasıl mağdur edildiğinizi. Şu anda teminat mektubu masrafı diye yatırdığı para.


Ortak havuzdan alınıyor ve bankaya hiç borcum olmadığı halde 800 civari borç çıkarmışlar olsun biz kuzuyuz ya 450 TL tahsis ücreti mi olur kardeşim? Adamı çileden çıkarıyorlar. İtirazım şimdiye kadar alınan yoktan çıkarılan bu ne olduğunu anlamadığım verdiğim paralar. Bu şikayetlerimi hesabım sıfırlanmadıkça ve bu bankadan hesabım kapatılmadıkça devam edecek. Hesabımı kapatın kardeşim.

Mustafa 1.323 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön