31 Ekim 2016 #6821682

QNB Finansbank Haksız Komisyon!

BKM Ekspress ile kredi kartımdan para gönderiyorum. Her defasında BKM Ekspress komisyon ücreti alıyor, fakat Finansbank tarafından gönderilen parayı çekeceğimiz şifre iletilmiyor. Parayı keserken anında mesajlar geliyor ve onaylanıyor fakat iş asıl mesaja gelince olay duruyor. Finansbank'ı arıyorum ve durumu anlatıyorum yapacakları hiçbir şey olmadığını iletiyorlar. 7 gün sonra para kartıma iade oluyor. 3 defada toplamda 20 TL civarı komisyon ücreti alındı. Bunun adı haksızlık değil de nedir?

Mehmet 252 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Kasım 2016

    Finansbank kredi kartımla 3 defa Bkm Ekspres'ten cep telefonuna para gönderdim, fakat hiçbirisinde ilgili şifreyi içeren SMS Finansbank tarafından gönderilmedi. İşlemi tamamlamak için onay mesajı anında geliyor. İşlemin yapıldığına dair bilgi mesajı da anında geliyor ama şifreyi içeren mesaj bir türlü gelmiyor. Çağrı Merkezi'ni ve Sizi dinliyoruz hattını defalarca aradım. Tek söyledikleri şu: "İlgili miktar kullanılmadığında 7 gün içerisinde karta iade edilecektir. Manuel bir müdahale yapamıyoruz. Yani banka bu şifreyi asla göndermiyor ve para kullanılamıyor. 7 gün sonra da para karta iade ediliyor. Kesilen komisyona itiraz ederseniz edersiniz etmezseniz bu da bankada kalıyor. İşin en ilginç yanı bu konuyla ilgilenen ve sorunu çözecek hiçbir muhatabın olmaması. Bu şekilde müşterileri mağdur eden bir bankasınız.

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön