Qnb Finansbank Haksız Alınan Hesap İşletim Ücreti

Osman Osman03 Nisan 16:27

Son 4 -5 dönemdir tl ve USD hesabımdan yüksek miktarlarda hesap işletim ücreti kesilmekte. Ayrıca kredi kartı yıllık aidatı adı altında 160 TL kesilmiş durumda. Şube müşteri temsilcime ilettim fakat elinde bir şey olmadığını söyledi. Şu sıkıntılı dönemde bu problemin acilen çözülüp son 4-5 dönemdir her iki hesabım için alınan ücretlerin iadesini rica ediyorum. Biliyorsunuz ki bu aldığınız ücret haksız ve tüketici hakem heyetininde birçok emsal kararı var.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Osman 30 Nisan 13:03

Son 4 -5 dönemdir tl ve USD hesabımdan yüksek miktarlarda hesap işletim ücreti kesildi ve bunları geri alamadım. Şube müşteri temsilcime ilettim fakat elinde bir şey olmadığını söyledi. Şu sıkıntılı dönemde bu problemin acilen çözülüp son 4-5 dönemdir her iki hesabım için alınan ücretlerin iadesini rica ediyorum. Biliyorsunuz ki bu aldığınız ücret haksız ve tüketici hakem heyetininde birçok emsal kararı var.

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 03 Nisan 16:31

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mevlüt 02 Mayıs 02:03  

    Aynı durumdan muzdaribim ne yazık ki şubenizdeki sorumlunuz ile ilişkiniz kuvvetliyse bir şekilde çözüyor o sizin işinizi. Ama değilse genel merkezimiz uygun görmedi deyip geçiştiriyorlar. Tek çözüm bu bankayla ilişkiyi kesmek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler