08 Kasım
#12928482

QNB Finansbank Haberim Olmadan Yapılan Ödemeler

Finansbank in Enpara Şirketim diye bir hesabı var ve ben de müşterisiyim. Geçtiğimiz günlerde yaşadığım sorundan dolayı epeydir başım ağrıyor. Çeşitli blog/Şikayetvar/sosyal medya gibi ortamlarda bunu dile getiriyorum ki aynı sorunu başkaları yaşamasın. QNB Finansbank hesabımdan benim tarafımdan herhangi bir ödeme talimatı verilmediği veya ödeme yapmadığım halde benden habersiz ödemeler yapılmış. Bu ödemelerde esnek hesap diye tanımlanan limitten yapıldı ve hesabım eksi bakiye oldu.


Aradan geçen sürede faiz borcunuz var diye mesaj gelince hesaba girdim ve ödemeleri gördüm. Müşteri hizmetlerini arayınca bunlar benim ödemem değil parayı hesabıma iade edin diye söyleyince bizim hatamızdan olmuştur fakat geri iade edemiyoruz diye söyleyip; faiziyle birlikte hesaba tüm ödediğimiz parayı gönderin diye söylemezler mi.


Sevgili QNB Finansbank reklamların çok sıcak ve güvenilir gözüküyor fakat müşteri tarafında öyle değilsin. Sevgili banka ne yapmak istiyorsun?

Mehmet Mehmet 946 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler