Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB Finansbank Faiz Alamayacağız Deyip Alıyor

profile
05 Nisan
1.838

Ben deprem zamanında QNB Finansbank'tan bir mesaj aldım. Mesajda kredi kartı ödemeleri ve nakit avans ödemelerimiz faizsiz olarak 6 ay ertelenecektir denilmişti. Ancak banka önceden 400 TL faiz alarak bana bu konuda bilgi vermedi. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştüm ve talepte bulunmam gerektiğini söylediler. Fakat deprem döneminde sizinle taksit erteleme konusunda uğraşmak istemiyorum. Bu durum hem kredi notumun düşmesine neden oluyor hem de bir faiz yükü getiriyor. Diğer bankalarla görüştüm, onlar bizim talep vermemize gerek olmadan otomatik olarak 6 ay erteleme yaptıklarını söylediler. QNB Finansbank niye böyle bir uygulama yapmıyor? Evlerimizin başına gelmiş bir felaket sonrası sizin faizlerinizi ödemek zorunda kalıyoruz, bu çok adil değil. Faizleri geri çekin ve benim borcumu 4 ay daha erteleyin.

QNB Finansbank Logo
05 Nisan 17:43

Benzer Şikayetler

QNB Finansbank Ve Enpara Karlarım Bir Bilgi Verilmeden Bloke Koydular

profile
31 Temmuz
969

QNB Finansbank ve Enpara kredi kartı ve hesap kartım bloke edildi. Bir gerekçe göstermeden kartlarıma bloke koydular ve kartlarda ki bütün parayı kullanmak zorunda kaldım. Kartlarım da kullanacak para kalmadı para olsa kapatma sebebini anlardım ama istesem de kullanacağım para kalmadı ve 70.000 TL K...

QNB Finansbank Nakit Avans Sorunu

profile
11 Haziran
1.343

QNB Finansbank nakit avans kullanılmıyor. Bununla ilgili önceden bilgilendirilseydik, mağduriyet yaşamazdık. Sizin gibi bir bankadan böyle bir davranış beklemiyorduk. Sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. Nakit avans kullanamıyorsak, bu özellik kaldırılsın.

1 Destek
1 Yorum

QNB Finansbank Kredi Kartı Nakit Avans

profile
03 Haziran
1.421

Kredi kartından nakit avans diğer bankalarda kaldırılmışken sizde hala var ve herhangi bir net bilgi yok. Ne zaman düzenleme yapılacak bu konu hakkında net dönüş bekliyorum. Sizden müşteri temsilcileri dahi bu konuda bilgi sahibi değiliz. Mağduruz kankanız yüzünden.

1 Yorum
1

Qnb Finansbank'ın Garip Suskunluğu

profile
03 Şubat
41.287

F****isimli QNB Finansbank çalışanı 17.01.2023 tarihinde şahsımı arayarak cep telefon numaramı değiştirmem gerektiğini değiştirmez isem bir dolandırıcılığa kurban olabileceğimi belirten konuşmalar yaparak şahsımı ikna etti ve iş yerime geldi. Şahsıma bir form imzalatarak telefon numaramı güncelledi...

2 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz