Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

QNB Finansbank Emekli Maaşı Taşıma Sorunu

profile
15 Kasım 2022
3.302

QNB Finansbank emekli yakınını getirene 1000 TL promosyon kampanyası kapsamında emekli bir tanıdığıma referans olarak maaş aldığı bankayı QNB Finansbank olarak değiştirdik. Tavsiye ettiğim emekli maaşını ve 7000 TL promosyonuna alalı 25 gün oldu ama tavsiye eden müşteri getiren benim ama QNB Finansbank kampanya kapsamında hak ettiğim 1000 TL promosyonu yatırma konusunda isteksiz davranıp işi yokuşa sürüyor.

 Gerek Konya Aziziye şubesinde işlemlerimiz yapan müşteri temsilcisi a** t*** olan, gerek 0850 2222900 telefonla görüştüğüm müşteri hizmetlerini temsilci s*** isim personel aradığınızda "bizim burada bir sorun çözümlenemiyor deyip plak gibi aynı şeyleri anlatıyorlar her ikisinden de şikayetçi olacağım BDDK ®'ya ve CİMER ®'e bu personeller şikayette bulunacağım ne hikmetse işlemi yapan onlar çözüm üretmeyen onlar hep topu birilerine atıyor bin pişmanım şube ile iletişime geçin" diyerek yardımcı olmuyorlar.

2022 senesinde, tüm bankaların dijitalleşme yarışına girdiği bir dönemde bu konuda yaptıkları çalışmaları tanıtmak için milyonlarca liralık reklam yapan banka 1000 TL promosyonu alabilmem için şubeye gidip görüşmem gerektiğini ve müşterisi yaptığım emekli gidip şubeden şikayet yapacakmış.

Gelişme
Gelişme

15 Aralık 2022 00:38

QNB Finansbank emekli yakınını getirene 1000 TL promosyon kampanyası kapsamında emekli bir tanıdığıma referans olarak maaş aldığı bankayı QNB Finansbank olarak değiştirdik. Tavsiye ettiğim emekli maaşını ve 7000 TL promosyonuna alalı 2 ay oldu ama tavsiye eden müşteri getiren benim ama QNB Finansbank kampanya kapsamında hak ettiğim 1000 TL promosyonu yatırma konusunda halk tabiriyle "" ali cengiz oyunu oynuyorlar"". Sonuç yok kısacası dolandırıcılık GAP etmişlerdir.

21 Kasım 2022 13:53

QNB Finansbank'a kesinlikle emekli maaş müşterisi önermeyin. Öneren kişiye bahsedildiği gibi 1000 TL promosyon ödemesi yapmamak için her türlü yalan ve sistemler arasından biri birine aktarmalar sonuç alamazsınız bitmek bilmeyen istekleri var... QNB bankasına emekli maaşına hayır.

21 Kasım 2022 13:44

Hiçbir sonuç ve alternatif sunulmayıp tek bildikleri şey kriterlere uygun görülmemiş. Emekli maaş müşterisi bankaya getirdiğinde tamam efen buyurun efendim gibi sahte yüzlülükle işlemleri yaparlar sonradan da öneren kişiye promosyon yatırmamak için şekilden şekilde girerler. QNB Finansbank'a kesinlikle emekli maaş müşteri önermeyin.

QNB Finansbank Logo
15 Kasım 2022 23:37
Mustafa
19 Kasım 2022 00:02

Şu ana kadar sadece arandım ve hiçbir şey sonuçlanmış değil. Benim hak ettiğim tavsiye karşılığımın bedeli ödenmedi. İşlemede konulmuş değil sonuçlanacağını hiç sanmıyorum.

Benzer Şikayetler

1

QNB Finansbank Emekli Yakınını Getirene 1000₺ Veremiyoruz Kampanyası!

profile
12 Ekim 2022
6.000

QNB Finansbank emekli promosyonu kapsamında emekli maaşı taşımak için işlemlere başladık. Taşıyana 7000, öneride bulunana 1000 TL verileceği söylendi. Gereken başvuruyu bankadaki görevli tarafından link üzerinden beraber yaptık. Aradan 1 ay geçmiş olmasına rağmen 1000₺ yatırılmadı. Müşteri hizmetler...

1 Destek
1 Yorum

QNB Finansbank Emekli Promosyonunu Sözleşmeden Sonra Düşürüyor!

profile
27 Mart
6.344

QNB Finansbank emekli maaşımızı onlardan alacağımız takdirde promosyon olarak 5500 TL ödediklerini söyledi. Hali hazırda onlarla çalıştığımız için kabul ettik. Yatacağı tarihi söylediler 5500 TL yatacağını söylediler, sonrasında tarih yaklaştığında 3500 TL'ye indirdiklerini fark ettik. Aradığımızda ...

QNB Finansbank Kredi Kartı Aidatı

profile
1 gün önce
163

QNB Finansbank miles&smiles kredi kartım bulunmakta aktif olarak kullanmadığım ve hizmetlerinden yararlanmadığım bir kredi kartı dün itibari ile kart ekstresine 712 TL fahiş bir kart ücreti yansıdığını gördüm. 2019 da personel olarak kullanmaya başladığım 2022 sonunda da iş aktı feshi sonrası pek de...

QNB Finansbank Kredi Kartı Aidatı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Arda

Benim de durumum aynı ve sitede gördüğüm kadarıyla birçok insanı bu şekilde mağdur etmişler. En kısa zamanda QNB Finansbank'la bütün ilişkimi keseceğim

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz