Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

QNB Finansbank Dijital Köprü E-Fatura Entegratörünü İptal Etmiyorlar

profile
29 Mayıs
223

Kolaybi Muhasebe Programı eklentisi için dijital Köprü e-Finans Fatura'ya geçtim. Geçerken 5 dakikaya aradılar. Aktivasyonu iptal etmek için hiç yardımcı olmuyorlar. Defalarca aradım. Geri dönmüyorlar. Acil fatura kesmem lazım bütün işlerim aksadı. Bugün çözüm gelmediği takdirde Kolaybi'yi de iptal edeceğim. Bu kadar duyarsız bir kurum görmedim.

QNB Finansbank Logo
29 Mayıs 14:44

Benzer Şikayetler

QNB Finansbank İlgisizliği

profile
2 hafta önce
452

Tüzel firmam için ön muhasebe programı olan sisteme banka entegrasyonu için 7 Haziran 2023 de Konacık/Bodrum şubede d** hanım'a banka entegratör formunu ilettim. Kendisine defalarca mail atmama rağmen tarafıma dönüş yapılmadı. Bu sistem normalde 1-3 iş günü içinde yanıtlanarak web servis şifresi ver...

QNB Finansbank Digital Köprü'den Ayrılamıyorum

profile
22 Ağustos
115

Digital köprü üyeliğimden çıkmak için 5 gündür tekrar eden ayrılma başvurum bir türlü sonuçlanmıyor. Faturalarım birikti bir çözüm alamadım daha ay sonu geldi. Maalesef üye olurken aynı gün işlem yapılırken ne zor olabilir ayrılırken entegrasyon işleminin iptal olması için.

QNB Finansbank Mı Bir Daha Asla!

profile
01 Ekim 2022
445

QNB Finansbank tan bir saha elemanı şirketime kart ve pos cihazı kurdu. Fakat dijital köprüsünden kredi kartına kadar pos cihazından benimle sorumlu personeline kadar tüm çalışanları, hatta telefonda cevap verip çözüm için oturanları bile işten anlamayan, başından atan kişiler. Oluşan yanlışlıklar i...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
QNB Finansbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 59 sn
Benzer Şikayet Yaz