QNB Finansbank Depremzede'ye Yardımcı Olmayan Banka

Fırat Fırat05 Kasım 2020 15:17

Deprem öncesi İnternet üzerinden yapmış olduğum 3 ay ertelemeli 12 bin tl kredim onaylanmıştı bana verilen tarihte bankaya gidip de kredimi çekemedim çünkü araya deprem girdi bugün bankaya gittim size verilen sürede gelmediğiniz için kredi iptal dendi. Banka çalışanına durumu anlattım depremden dolayı gelemedim bu paraya ihtiyacım var bize biraz daha yardımcı olmanız lazım dedim ama beni müşteri hizmetlerine yönlendirdi müşteri hizmetlerini aradım hiçbir şekilde yardımcı olmayıp bankaya yönlendirdi. Ben mağduriyetimi dile getiriyorum bana kredi kartı reklamı yapıyor dalga geçer gibi. Çalıştığım atölye kapandı hasar gördüğü için, nasıl olsa kredim hazır 3 ay da ödeme yok biraz rahat ederim diye düşündüm ama bir darbe de bankanız vurdu çok sağ olun.

Gelişme :

09 Kasım 2020 02:09

İzmir'de yaşayan depremzedeyim, depremden önce 3 ay ertelemeli kredim onaylanmıştı ancak deprem olunca canımızın evimizin iş yerimizin derdine düştük kredimi kullanamadım. Bankaya gittim bana zamanında gelmediğiniz için iptal olmuş dendi. Durumu anlattım depremde çalıştığım tekstil atölyem hasar gördü o yüzden gelemedim biraz anlayış göstermeniz lazım dedim ama nafile daha önceden de şikayet kaydı oluşturdum kaç gün oldu insan yerine koyup aramıyorlar bile yazıklar olsun ya vicdan yok mu sizde?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 05 Kasım 2020 15:25

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler