Deprem destek listelerine hızlı erişin!
QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sevda sonuçtan hiç memnun değil

QNB Finansbank Canlı Yardım Ve ATM Sorunsalı!

1.240
Sevda
Sevda 20 Ağustos 2019 22:55

Bugün QNB Finansbank Edirne Esentepe'deki ödeme günü olan kredim ® için gece 12 'ye kadar yetişeyim diye 21 civarı ATM ye gittim nakit ödeme kabul etmiyormuş 3 kere denedim olmadı. 10 dakika gitti ve stres. Canlı yardımdan bir bayan hesaplarınızdan ödeyelim dedi tamam dedim ama 8 lira eksik yakınınızda Deniz, halk veya TEB ® varsa yatırabilirsiniz oradan dedi. Mutlu oldum tamam ben hepsini oradan yatırayım dedim TEB, deniz ve Halkbank ®'ta 20 dakika harcadım ama yok. Olmadı stres tavan. Tekrar canlı yardımdan durumu anlattım hesabınız olması lazım o yüzden dedi aaa dedim TEB ve Halkbank'ta yok tamam denizde var deyip tekrar Deniz'e gittim yine olmadı stres 5000. Yine canlı yardım Deniz'deyim deyince hesabınız dedi var dedim hayır kartınız olması lazım e tamam var. Ben sizi arayayım aradı hayır bankamatik hesabı olması var diyorum hayır Finans bankamatik lazım demez mi Aaa dedim siz şaka mı yapıyorsunuz demin ki arkadaş neden bunu söylemedi diyorum görmemiş bunu diyor. E dedim şimdi gecikmeye düşecek maalesef demez mi? Neyse tekrar canlı yardıma girdim hesabımdan ödeyin bu yüzden ödeyemedim deyince demez mi hazır krediyi ATM'den ödeyemezsiniz önceden yatırmanız lazım demez mi? Kalp krizi direk bu kadar stres kaldıramaz bir insan üst üste. Neyse dedim ödeyin o hengamede sen git bir daha ayın kredisini onaylıyor musunuz diye sor bende tabi tarihe dikkat edecek durumda olmadığım için direk onayladım dedim bir de baktım eylül kredimi ödetmiş arkadaş. Aaa hayır bu değil dememe kalmadı. Onaylandı kusura bakmayın. Neymiş bugünkü zaten otomatik ödenirmiş o yüzden o bir daha ki ayı düşünmüş onayı göndermiş bende onaylamışım iptal edilmiyormuş bir de buradan. Ya nedir bu Allah aşkına! Bu insanları iş çözsünler ya da çözmesinler diye mi işe aldınız? QNB Finansbank ATM rezilliği nedir? Ödeyememek nedir? Yaşadığım nedir sinirden ağladım. 1 saat bunlarla uğraştım ki hala da yazıyorum. 2020'deyiz olacak işler değil.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank20 Ağustos 2019 22:56

Benzer Şikayetler

profile
602
13 Ocak

QNB Finansbank Para Yatırmada Sorun Yaşama

03.01.2023 tarihinde İstanbul Küçükçekmece Cennet Mahallesi Hürriyet Caddesi Halkbank ATM sinden QNB Finansbank kartım ile 4170 TL yatırdım. Ancak QNB Finansbank hesabıma para geçmedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Müşteri temsilcisi ile bir kayıt oluşturdum ancak buradaki başka şikayetler...

profile
549
2 hafta önce

Halkbank Havuzda Kalan Para

QNB Finansbank hesabından 4000 TL para gönderdim alıcı soy ismi yazılmadığı için para karşı tarafa gitmedi EFT iptalini sağladım 3 gündür QNB Finansbank atıyorum halk bankı arıyorum kimse bir şey söylemiyor para iade edilmiyor. Bekleyin deniliyor. Daha kaç gün bekleyeceğim?

profile
860
03 Ocak

QNB Finansbank Fast İle Gönderdiğim Para Kayıp

QNB Finansbank hesabı olan bir arkadaşa Fast ile para 250 gönderdim. Para hesabına geçmedi bana da dönmedi. Kendi bankam Halkbank. İade talebinde bulundum. QNB Finansbank talebi almamış bile. Dekontum da var. Fast sistemi diye övündüğünüz sistem bu mu. Günlerdir param iade edilmiyor. Muhatabım bile ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi
 

Dün incelenmiş olan problem için arayıp olanları hızlı hızlı 20 kelimeyle anlatıp sormak istediğiniz bir şey var mı diye sordular Yok dedim kapadık olan biten bu.!