QNB Finansbank Büyük Olay, Onay Kodu Göndermedi

Yılmaz Yılmaz09 Temmuz 20:50

07.07.2020 saat 23.01 bu saatte yapıldı. Birileri banka kredi kartımdan alışveriş sitelerinde kullanım yaptı ve bankaya o kadar söylememe rağmen kodsuz işlem olmasın dememe rağmen bu işlem için onay verdi ve onay verdikten sadece bir dakika sonrasında aradım iptal edin ben yapmadım dememe rağmen işlem için uğraşacağız dedi. Fakat alışveriş yapılan siteye baktığımda ücret ödenmiş ve banka paramı onayım olmadan başkasının hesabına başkasının isteği üzerine göndermiştir. Müşteri temsilcileriyle görüştüğümde adamlar bankamız sadece aracı bu paranın ekstresi geldiğinde ödeme yapın gibi bilgi verdiler. Resmen dolandırıcıların ne hesap numarasını ne sicil No. Yu ne de alışveriş yapılan hesap no ile ilgili müşterisine bilgi vermemektedir. 

Müşteri temsilcileri dahi insanla ilgilenmemektedir. O kadar basit bir banka ki ağrı da ki şubesiyle görüşme yapmak istedim bankayı bir ay önce kapatmışlar. Bir gün bir bakmışsınızdır hesabınız eksilere düşmüş. Bana gecenin bir vakti gelen tek mesaj hesabınızdan 5.578 TL Apple online stone'den çekildi 969 TL GittiGidiyor' dan çekildi. Ayrıca bu mağazalarında bu kadar basit bir alışveriş sitesi olduğunu bilmiyordum. QNB Finansbank kadar basit bir bankam olmamıştı şimdiye kadar. Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Bekleyin bekleyin demekten başka bir şey yapmadılar. Onlar bekle dedikçe bende ödemeye onay vermeyin dedikçe paramı dolandırıcıların işlemlerine kullandılar. Ve en önemli olay kişisel bilgileriniz asla bu bankada korunamamaktadır. Eğer korunsaydı sizin paranızı kullananlar için onay kodu gönderirlerdi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yılmaz 09 Temmuz 21:28

Öyle diyorsunuz ama ben aradığım zaman da bankamız aracı sadece 45 ila 200 gün arasında araştırma yapılacak diyorsunuz kredi borcunuz gelirse borcunuzu ödeyin diyorsunuz. Ben niye ödüyorum dolandırıcılara ödemeyi benim onayım olmadan siz yapıyorsunuz sonrada ben mi ödeyeceğim.

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 09 Temmuz 21:05

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler