21 Eylül 2017
Yorum Yap
#9504621

QNB Finansbank Bu Kadar Profesyonellikten Uzak Olmayın!

Biz karı koca kredi sicili oldukça yüksek belgelenen geliri de talep edilen kredinin taksitleri için uygun bir çiftiz. Bu bankaya üstelik de bir müvekkilim aracılığıyla işlerimizi daha iyi yürütürüz diye başvurduk. Bizimle ilgilenen bayan her fırsatta zaten krediye bakmadığını bizimle hatır için görüştüğünü dile getirirken süreci uzatmakla kalmayıp bir de ön onay aldım dediği kredi için bir gün sonra hukuka aykırı pürüzler çıkararak bu bankanın sunduğu kredi oranından faydalanmamızı engelledi.


Üstelik hala aynı fırsat devam ederken bize bu oranın uygulamasının sona erdiğini de söyledi. Kesinlikle profesyonellikten uzak, güvensizlik ortamının hakim olduğu gelene sadece nasıl daha fazla kar ederiz biz bundan diye bakılan eğer o sırada hedeflerine ulaşmışlarsa tamamen gerçek dışı yönlendirmelerle sizi zarara bir yer.

Ela Ela 262 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler