QNB Finansbank Böyle Bankacılık Olmaz

Hasan Hasan25 Mayıs 22:17

Cebinizdeki 3 kuruşun peşinde demek yersiz olmaz. Bir hesap açtım bir kart istedim 10 yıldır tüm işlemleri mi bankanızdan yaptım. Şu pandemi döneminde kartımı kaybettim. Yardımcı olup yeni kartla birlikte mağduriyetimi giderilmesini istedim. Ancak bir mağduriyette bankadan geldi. Yeni kart çıkarttım. Verdiğim adrese göndermediler. Pandemi dönemi kronik hastayım. Dışarı dahi çıkamazken başka bir ile gidip kartı oradan almamı söylediler. Ne yaptıysam kartımı bana ulaştırmadılar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Muhatap yok ancak bilgim ve rızam dışında kartımla ilgili işlemler kendi kendine yapıldı. 

Kaybolan kartımda bulunan 55 TL dahi iade edilmedi. Bankaya gittim. Biz bir şey yapamayız Merkezi ara dendi. Aradım. Yapabilecekleri tek güzellik kartı iptal etmek oldu. Bir de bu görüşme içinde telefonuma 27 TL ek ücret geldi. Banka şubemden merkezi aramak istedim. Bankanın kırmızı telefonu arızalı tuşları kapatılmış İki haftadır. 

Kullandığım Fix kartında limitini yine rızam ve bilgim dışında on bin beş yüz tl yapılmış. Bunu dahi değiştirmedim. Tek bildikleri bizim yetkimiz yok. Son 3 yıldır da taahhüt edildiği halde kart ücreti kesildi peki tüm bu işlemler için kimden yetki alıyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

QNB Finansbank Logo QNB Finansbank 25 Mayıs 22:23

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler