31 Ekim 2016 #6825474

QNB Finansbank Bir Yerden Alıp Diğer Cebe Koyuyor

27.09.2016 tarihinde iade ım2***587 no.lu şikayetimle iade aldığım tüm ücretler kredi limit tahsis ücreti adı altında tekrar hesabımdan kesilmiş. Rahatsızlığımdan dolayı hastanede yattığımdan şubenize gidip işlem yapamamaktayım. Lütfen kesilen ücretlerin iadesini kredi kartıma yapmanız ve mevcut olan tüm hesaplarımı da işlem yapılmasını dondurulmasını istiyorum.

Engin 280 Okunma

Cevaplar

 • Engin11 Kasım 2016

  QNB gibi güvenilir bir firmayla ortak olmuşsunuz ancak. Finansbank'tan gelen ne koparırsak kar tavrınız hiç değişmemiş. En kısa sürede bütün hesaplarımı kartlarımı kapattıracağımdan hiç şüpheniz olmasın.

 • Engin11 Kasım 2016

  QNB gibi güvenilir bir firmayla ortak olmuşsunuz ancak. Finansbank'tan gelen ne koparırsak kar tavrınız hiç değişmemiş. En kısa sürede bütün hesaplarımı kartlarımı kapatacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

 • Engin11 Kasım 2016

  QNB gibi güvenilir bir firmayla ortak olmuşsunuz ancak. Finansbank'tan gelen ne koparırsak kâr tavrınız hiç değişmemiş. En kısa sürede bütün hesaplarımı kartlarımı kapatacığımdan hiç şüpheniz olmasın.

 • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ekim 2016

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.qnbfinansbank.com internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön