17 Mart
#11725574

QNB Finansbank Avantaj Paketleri Gerçekleri!

2019 Ocak ayında QNB Finansbank faiz sıfır kampanyasına dahil oldum.
Faiz sıfır paketinde yazan ibareyi okudum telefon bankacılığındaki görevliye sordum
" Pakete katıldıktan sonra ekstrenin asgari tutarı ödendikten sonra nakit çekim işlemleriniz haricinde kalan borcun 3’te 1’ine 500 TL’ye kadar alışveriş faizi (akdi faiz) işletilmez" yazan ibare okundu. Ve paketi test ettim kredi kartı borcumun asgari ödemesi dahil tüm ekstre borcunun 3 /2 sini ödedim 3 /1 ini ödemedim. Sonra ne oldu faiz işlemeye devam etti ben telefon bankacılığındaki görevliyi arayıp sordum cevap hayır beyefendi paket kapsamında size faiz işlemiyor dedi. Peki bir sonraki ekstre geldi kapı gibi alışveriş faizi işlemiş.


Sonuç; ilgili görevliye aktarıldım ve görevli bana paket işliyor. Sizin sadece ödemediğiniz 485 TL inin 3 /1 olan 162 TL'sine faiz işlemiyor geri kalanına faiz işliyor dedi faiz sıfır paketi ücreti 6 TL ve benim ödedim faiz 7 TL'ye peki bu paketi dahil olmasam ne faiz öderdim oda 9 kusur TL imiş. Görevli söyledi e o zaman sayın kamuoyu sayın QNB Finansbank bu paketin neresi bizim için avantaj?
Ben şahsen bu saatten sonra QNB Finansbank'ın hiçbir kampanyasına katılmama kararı aldım ve herkesle paylaşıyorum Beni okuduğunuz için teşekkür ederim.
Sayın QNB Finansbank ben sayende 13 TL paramı sana faiz olarak verdim ama bu yazıyı okuyan değerli insanlar bu kampanyaya katılmadığında inşallah sen benden daha çok kaybedeceksin.

Selim Selim 211 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selim20 Mart

    QNB Finansbank'in sizi arayarak önerdiği her türlü fırsat ve kampanyadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum Kampanya katılın ParaPuan vereceğiz Derler; ParaPuan verirler ama 1 aylığına mesaj attık derler ve para puanlarınızı geri alırlar. Sıfır faiz paketi derler ama devam eden borcun faizi hep işler sadece faizde iskonto yaparlar ama paket ücretini yine alırlar. Kredi verelim derler ama Faizler o kadar yüksek ki Tefeciye mi borçlandın bankaa mı borçlandın farkı anlamak ne mümkün. Ben yaşadıklarımı kısaca özetledim geri Halkın takdiri

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları