04 Ağustos
Yorum Yap
#10748216

QNB Finansbank ATM Sürekli Arızalı!

Enpara kullanıcısıyım. Darıca istasyon Cad. Abdi ipekçi Mah. 'de oturuyorum. Darıca Park AVM karşısındaki QNB ATM si sürekli arızalı oluyor 2 kere para yatırmaya gittiğimde 1 kere yatırılamıyor yazıyor ve başka ATM'ler gösteriyor ve caddede sadece 2 konumda var 1'i banka bayisi ATM'leri zaten, aynı mesafede 5 konumda garanti ATM'si var 1'i banka! Yani şu ATM yi yenileseniz ve de ATM koysanız keşke sırf ATM sıkıntısı yüzünden Enpara.com'dan soğudum lütfen yani ilgilenin koskoca QNB 2 ATM!

Burak 490 Okunma

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı04 Ağustos

    Teşekkürler. İlginiz için ama lütfen icraat yapınız atm çok eski yani dokunmatikleri bile doğru düzgün çalışmıyor kare kodu okumuyor çok sıkıntılı geçen senelerde de sizin yaptığınız nereye Atm istersiniz tarzı etkinliğinizde de yazdım Abdi ipekçi Mahallesi diye 🙏🏼 :)

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler