Deprem destek listelerine hızlı erişin!
QNB Finansbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

QNB Finansbank 1,39 Kredi Yalan Oranı!

1.314
Alp
Alp 01 Şubat 21:02

QNB Finansbank'ın yapmış olduğu bir kampanya var, yeni müşterilerine özel 1,39 oranından ihtiyaç kredisi kullandıracağını iletmiş.

Yeni bir müşteriyim kendi sitesi üzerinden başvuru yaptım değerlendirilmedi. Mobil uygulamasını indirdim oradan başvuru yaptım ve oradan da onaylanmadı.

Bankalar ile hiçbir problemim yok ve düzenli bir şekilde kredi kartı kullanıyorum ve asgarinin de bayağı üstünü yatırıyorum.

Müşteri hizmetlerini aradım kredi işlemini şubeden yapabileceğini iletti. Beyoğlu/Taksim şubesine gittim bireysel müşteri hizmetlerinde ki bayan size zaten kredi çıkmıyor ki dedi, ayrıca biz 1,39 oranından vermiyoruz mobil üzerinden yapılması gerekiyor dedi.

Kredi puanımı merak ettim 2250 dedi bayan, çekeceğim kredi tutarı 50.000 TL ve 6 ay vade yapacaktım.

Fakat anladım ki sadece hesap açtırıp herhangi bir kampanya sunmuyorlar. Mobilden başvuru yapıyorsun olumsuz, müşteri hizmetlerini arıyorsun olumsuz, şubeye gidiyorsun biz 1,39 oranından veremiyoruz kredi çıkmıyor ki diyor :)

Diğer bankalarda ön onaylı yaklaşık 250 veya 300 bin kredim ® var.

Kısaca iyi ki sizinle çalışmamışım, siz tuhaf bir bankasınız.

QNB Finansbank Logo
QNB Finansbank01 Şubat 21:06

Benzer Şikayetler

profile
619
06 Şubat

QNB Finansbank Para Kazanmak Uğruna Değişik Yöntemler

QNB Finans Bankasından şikayetçiyim. Yetkim olmadan kredi sabit ekstre kampanyası dahilinde ekstrem faizli taksitlendirilmesi sonucu mağdur oldum. Ekstrelerimi ödeme imkanın varken faiz alabilmek adına bankanın yanıltıcı ve ı uygunsuz yöntemlerle beni kampanya dahil ediyor. Müşteri temsilcisiyle yap...

profile
116
05 Ekim 2022

QNB Finansbank Yanılgısı

QNB Finansbank dan SMS le ücretsiz erteleme kampanyasına katıldım kendilerinin kampanya SMS i aracılığıyla sonrasında harcama yaptım ve sonra tekrar bir SMS aldım katılmak için ertelemeye onay verin diye onay verince ücret kesintisi yaptı. Arayıp sorduğumda ücretli katıldığımı söylediler bende SMS l...

profile
2.135
02 Haziran 2022

QNB Finansbank İstemeden Taksit Öteleme Kampanyasına Sokmuşlar

Çalıştığım en kötü banka ;KOBİ kartıma talebim olmadığı halde beni taksit öteleme kampanyasına sokmuşlar bende ekranı okunmayan, görünmeyen bir ATM'den onay vermişim. (Öyle dediler ;yersen) benim Böyle bir kampanya talebim yok, işlemi iptal edin diye genel merkezle görüşme yaptım işlemi iptal edemey...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .