26 Eylül
Yorum Yap
#10954564

QNB Finansbank 10 Aydır Blokeli Hesap!

Müşteri numaram -12539---8 QNB Finansbank Genel Ve Uyum Başkanlığı Müdürlüğüne;


Bu mesajı eğer okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyarak empati kurmanızı rica ediyorum. Hesabım 10 aya yaklaşık blokelidir ve hiçbir işlem gerçekleştiremiyorum. Adıma açılmış herhangi bir soruşturma bulunmuyor ne devlete borcum var ne de bankanıza hiçbir şekilde borcum bulunmamaktadır. Uzun süreden beri blokeli olan hesabımı avukata verdim bankanıza ihtar vermesine rağmen halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş alamadık. Gereğinin yapılmasını önemle ve rica ile arz ediyorum. Çok mağdurum.


Ayrıca 5549 19/a maddesi uyarınca blokelidir diyor fakat bir bankada daha hesabım vardı blokeli bu maddeden dolayı blokem kalktı, bu 10 buçuk aydan beri neyin blokesi lütfen ilgilenin.

Özberk 1.976 Okunma

Cevaplar

 • Özberk18 Ekim

  Müşteri numaram -12539---8 QNB Finansbank Genel Ve Uyum Başkanlığı Müdürlüğüne; Bu mesajı eğer okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyarak empati kurmanızı rica ediyorum. Hesabım 10 aya yaklaşık blokelidir ve hiçbir işlem gerçekleştiremiyorum. Adıma açılmış herhangi bir soruşturma bulunmuyor ne devlete borcum var ne de bankanıza hiçbir şekilde borcum bulunmamaktadır. Uzun süreden beri blokeli olan hesabımı avukata verdim bankanıza ihtar vermesine rağmen halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş alamadık. Gereğinin yapılmasını önemle ve rica ile arz ediyorum. Çok mağdurum. Ayrıca 5549 19/a maddesi uyarınca blokelidir diyor fakat bir bankada daha hesabım vardı blokeli bu maddeden dolayı blokem kalktı, bu 10 buçuk aydan beri neyin blokesi lütfen ilgilenin.

 • Özberk29 Eylül

  QNB Finansbank Genel Müdürlüğüne Müşteri Numaram- 125395048 Bu mesajı eğer okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyarak empati kurmanızı rica ediyorum. Hesabım 10 aya yaklaşık blokelidir ve hiçbir işlem gerçekleştiremiyorum. Adıma açılmış herhangi bir soruşturma bulunmuyor ne devlete borcum var ne de bankanıza hiçbir şekilde borcum bulunmamaktadır. Uzun süreden beri blokeli olan hesabımı avukata verdim bankanıza ihtar vermesine rağmen halen olumlu veya olumsuz bir geri dönüş alamadık. Gereğinin yapılmasını önemle ve rica ile arz ediyorum. Çok mağdurum. Ayrıca 5549 19/a maddesi uyarınca blokelidir diyor fakat bir bankada daha hesabım vardı blokeli bu maddeden dolayı blokem kalktı bu 10 buçuk aydan beri neyin blokesi lütfen ilgilenin. Ayrıca hesabımı mexidiyeköy şubesinden açmama rağmen Adana da açılmış ve hesabım Adana'da gözküyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Paramı çekip hesabımı kapatmak istiyorum.

 • Özberk27 Eylül

  Telefon üzerindeki arayarak şikayet hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • Özberk27 Eylül

  Telefon üzerinden arayıp şikayet hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim

 • QNB Finansbank Temsilcisi26 Eylül

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler