22 Ekim 2016 #6750496

QBN Finansbank Kredi Kartımızdan Bilgimiz Dışında Çekilmiş Nakit Krediler!

Kendi ağır hasta olup evde yatıyor iken annemizin kredi kartından parça parça 1 ayda nakit kredi çekilmiş ve her ay 100-200 TL arası ödeme gelen kredi kartına son ayda nakit faizleri ile birlikte 7500 TL ekstre borcu çıktı. Hatta vefat ettiği gün de çekim yapılmış. Kartı kaybetmedik kart elimizde ama bir şekilde. Şifresi öğrenilmiş ve kart kopyalanmış olabilir. Şikayetimizi Levent şube ye bildirdik. Hemen ertesi gün, şifre kullanılarak. Çekildiği için olumsuz yanıt gelmiş.


Bu bir usulsüzlüktür. Kamera kayıtlarına bakılmalıdır. Vefat ettiği gün dahi çekim yapılmış. Biz bir daha faiz oluşmasın diye borcu ödedik ama usulsüzlük içerdiğinden bu borcun iadesini yapılmak zorundadır. Ya da mutlaka kamera kayıtları gösterilmelidir.
Konuyu levent şube tekrar merkeze 11 Ekim de bildirdi. 10 gündür cevap verilmiyor. Bu ciddi bir sorundur. Mağduriyetimizin acilen çözülmesi gerekmektedir... .

Dilek 451 Okunma

Cevaplar

  • Dilek25 Ekim 2016

    Sorunumuz cozulmedi. Birisi kredi kartı sifresi kullanarak nakit avans cekmis. Hem de birkaç kere. şikayet in hemen ertesi günü banka neye göre inceleme yapmış da olumsuz yanitini verdi. hiçbir açıklama yapılmadı. Kart sahibi vefat ettigi için de sürünceme de bırakildı ve bosverildi. Kamera kaydina bakilmasini istedik. Onu da goremiyoruz. 1 günde soruna baktilar ve olumsuz yanıt verdiler. Finansbank dan tüm yatirimlarimizi çekiyor ve kimseye tavsiye etmiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön