26 Ağustos 2013 #1976901

Finansbank'tan Yıllık Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Siz maaş müşterisisiniz dediler ,sizden kesinlikle para talep etmeyeceğiz dediler, 65 lira kart aidatı kesmişler. Arayınca da paranızı iade edemeyiz dediler . Gerekirse işi bırakırım bir daha bu bankayla çalışmam. Zaten her söyledikleri yanlış ve hiç bir yerde ATM bulamıyorum.


Şubelerinde basit bir işlem için bile dünya sıra bekliyorum . Hiç isim gücüm yok ,sanki birde Tüketici Mahkemeleriyle uğraşacağım diyorum . Ben bu bankadan kurtulamazsam işi bırakacağım . Ben bu kadar rahatlık görmedim . Finansbank, nereden cesaret alıyorlarsa ?

Yavuz 107 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön