06 Şubat 2014 #2279177

Finansbank'tan Paramı Çekemiyorum

Geçen gün vaad edilen emekli maaşı geçiş ödülü 2 aydır yatırılmadığı için şikayette bulunmuştum. Geri dönüşü oldu param hesabıma geçmiş fakat o 200 tl ile 3 gün önce gelen 69 tl transfer parası dahil 271 tl paramı çekemiyorum. Bana gelen transfer de dahil olmak üzere paramı hala kullanamıyorum.


Kullanılabilir bakiyem 23 tl görünüyor. Ne demek oluyor bu hesaba gelen transfer parasını dahi çekemiyorum. Parayı ha yatırmışsınız ha çekememişim aynı şey. Bu işe çözüm bulacak mısınız artık? Parası kaç gün kalırsa o kadar kar mı diyorsunuz. Ciddiyetimi geçen gün dile getirmiştim aynı durum ile 2. kez karşılaşıyorum. Acil dönüş istiyorum.

Şahin 112 Okunma

Cevaplar

  • Şahin11 Mart 2014

    babam gidip bankadan o parayı almadan çıkmam demese gene vermeyeceklerdi onun için çözüm bulma durumuna girilmedi girilecek olsa isyan edip bankaya gelmek zorunda kalmazdı o yaştaki emekli adam.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön