30 Ocak 2014 #2266356

Finansbank'tan Kredi Masrafının İadesini İstiyorum!

“Bankacılık Kanunu’nun “Müşteri hakları” başlıklı 76. maddesinde yer alan aşağıdaki düzenleme gereği talep edilen evrakların müşterilere teslimi hukuki bir zorunluluktur.


Bankalar sözleşme metinlerine dayanarak bu işlem için bir ücret talep edemezler hukuken geçersizdir.” Kredi Masraf evraklarmı talep ettim. Yardımcı olmadılar. Sadece kredi çektiğim
birimden talebimi iletebileceğimi söyleyip işlem yapılabilmesi içinde konunun GM’e iletilebileceği buradan gelen yanıta göre evrak temininn sağlanabilceği +karşılığında ücret ödemem gerektiği iletildi. Şubeye gitmeden ücretsiz tarafıma gönderilmesini istiyorum. Yasal hakkım yukarıda belirtilmiş. Finansbank'ı kınıyorum.

Gamze 65 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön