31 Ocak 2014

Finansbank'tan Kredi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum

Finansbank'tan kullanmış konut kredisinin dosya masrafını iadesi için hakem heyeti kararı gereği konu tutarının tarafıma geri ödenmesini kararı alınmış olup. Akabinde Finansbank'tan bana gelen mesajda hakem heyeti kararı gereği iadeye konu tutarının ödenmesi için hesap bilginizi yazılı olarak en yakın şubemize iletmenizi rica ederiz mesajına istinaden yazılı olarak dilekçemi 16.01.2014 tarihinde bildirdim.

Fakat 15. gün olmasına karşın belirttiğim başka bir bankanın hesabına konu tutarı aktarılmamıştır. şubeyi arıyorum Finansbank müşteri arayın diyor, orayı arıyorum krediyi çektiğiniz şubeyle görüşün diyor. Bugünden sonra farklı mercilere başvuracağımı kendilerine ilettim.

Lütfi 104 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön