26 Haziran 2014

Finansbank'tan İşletim Ücretini İstiyorum

Uzun süredir maaş bankam olan Finansbank'tan maaş almayı bırakınca kart işletim ücreti adı altında 2 dönem için para kesilmiş. Bankadan ayrıca kredi kartı da kullanmaktayım. Tamamen yasal olmayan bu ücretin iadesini istemekle birlikte, aksi takdirde yasal mercilerde hakkımı aramakla birlikte benim ve tüm ailemin Finansbak'la tüm ilişiği kesilecektir. Konu ile ilgili geri dönüş bekliyorum.

Murat 258 Okunma

Cevaplar

  • Murat07 Temmuz 2014

    Ben şikayette bulunduktan sonra 1 dönemlik hesap işletim ücreti daha yansıtıp sonra onu iade ettiler. Ancak şikeyetime konu olan 2 dönemlik hesap işletim ücretiyle ilgili bi sonuç henüz elde edemedik.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön