23 Eylül 2013 #2026156

Finansbank'tan İnternet Bankacılığı Şifremi Alamadım!

22.09.2013 pazar günü 11:05'de M*** isimli çalışan ile internet şifremi almak için 10 dakika mücadele verdim. İlk defa böyle sorular duydum; T.C. numaramı, baba adı, anne kızlık soyadı harflerini kimlik seri no'mu, ev telefonum ve adresim, iş yeri adres ve telefonum soruldu.


İş yeri çok şubeli yer olduğu için şuan bulunduğum yerin adresini verdim. Yani kısaca şifre veremiyoruz dese daha iyiydi, bu arkadaşın cevapları beni tatmin etmedi, neye dayanarak benim şifremi vermez.


Finansbank'ın müşteri memnuniyeti bu mudur? Acil internet şubesinden işlem yapmam gerekiyordu bu arkadaş beni fazlasıyla mağdur etmiş bundan sonra aradığımda başka arkadaştan şifremi rahatça almışımdır.

Kemal 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön