06 Kasım 2014

Finansbank'tan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

Hesap hareketlerimi incelediğimde 1,41 TL + 28,29 TL +1,41 TL + 28,29 TL hesap işletim ücreti kesilmiş bulunmakta. Hesap açılırken öğrenci olduğumu söyledim ve hesap işletim ücreti alınmayacak denildi. Hesap açılınca neden ücret kesiliyor.

Mevduat İşlemleri - 2013 Yılı 3. Dönem ve 4.Dönem TL Hesap İşletim Ücreti Tahsilatı Kesilen ücretlerin iadesinin yapılmasını ve ilerleyen dönemlerde hesap işletim ücretinin kesilmemesini talep ediyorum.

Ayrıca kredi kartı aidatı da alınmayacaktı o da her sene alınıyor. Tüketici mahkemesiyle uğraşmak istemiyorum lütfen haksız yere kesilen ücretleri iade edin. 4002***9 hesap numarası. 5210 2***7972 kredi kartı numarası.

Mustafa 326 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön