04 Kasım 2014 #2794702

Finansbank'tan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum

Daha öncesinde tüketici hakları mahkemesine başvurarak 2013 yılında alınan hesap işletim ücretlerini geri almama rağmen hesap hareketlerimi incelediğimde 2014 yılında da 1.dönem-2.dönem ve 3.dönem hesap işletim ücretleri yeniden kesilmiş. Her seferinde dava mı açmam gerekiyor? Kesilen ücretlerin iadesinin yapılmasını ve ilerleyen dönemlerde hesap işletim ücretinin kesilmemesini talep ediyorum.

Çağla 394 Okunma

Cevaplar

  • Çağla09 Kasım 2014

    Merhaba hesabıma alınan ücret iade edilmiştir fakat sadece 1 tanesinin iadesi gerçekleşmiştir. Halbuki yukarıdaki şikayetimde de belirttiğim gibi 3 dönem hesap işletim ücreti kesilmiştir (2014 1-2-3.dönem ) kalan 2 hesap işletim ücretinin de tarafıma iadesini talep ediyorum ... İlginiz için teşekkür ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön