20 Mayıs 2014

Finansbank'tan Dosya Masrafları ve Kart Aidatı Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Finansbank'tan son 10 yıl içinde çekmiş olduğum kredilerden kesilen dosya masraflarının tarafıma iadesini talep ediyorum; daha önce 04.10.2012 tarihinde iadeli taahhüdlü posta yoluyla bankanıza istekte bulundum, mesaj yoluyla talebimin olumsuzluğunu bildirildi banka tarafından, bunun dışında kredimi öderken bana gönderilen bilgilendirme mesajları bile ücretlendirildi 3 TL'den mesaj başına kesildi, taksitlerimi elden öderken bu talep edilemiyor, hesaptan kesilirken alınıyordu, buradan bile bu uygulamanın haksız kazanç olduğunu düşünüyorum.

Murat 378 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Mayıs 2014

    şikayetim için çözüm bulamadım arayıp söyledikleri kısacası şudur; kredi çekerken bunları imzaladınız, haberiniz vardı gibi şeyler, mecburiyet olarak sürüyorlar önümüze..

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön