08 Ocak 2014

Finansbank'tan Dosya Masrafını Ve Sigorta Ücretini İstiyorum!

Daha önce Finansbank'tan 3.000 tl karşılında bireysel kredi kullandım. 3 yada 4 ay içinde erken kapatma işlemi sağladım. 10 yıla aşkın Finansbank müşterisiyim. Dosya masrafının ve hayat sigortası için kesilen tutarın bana iade edilmesini talep ediyorum. İrtibat numaram:0543970**. Bana dönüş yapılmasını istiyorum.

Derya 82 Okunma

Cevaplar

  • Derya08 Temmuz 2017

    Daha önce QNB Finansbank'tan 3.000 TL karşılında bireysel kredi kullandım. 3 ya da 4 ay içinde erken kapatma işlemi sağladım. 10 yıla aşkın QNB Finansbank müşterisiyim. Dosya masrafının ve hayat sigortası için kesilen tutarın bana iade edilmesini talepediyorum. İrtibat numaram:0543970**. Bana dönüş yapılmasını istiyorum. Bununla ilgili herhangi bir dönüş olmadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön