17 Ocak 2014 #2241071

Finansbank'tan Aidatın İadesini İstiyorum

Finansbank, 402**387 no'lu kredi kredi kartına 79.00 tl'lık yıllık kart aidatı yansıtmış. Şimdiye kadar her ödemiş olduğum kart aidatları ile birlikte, ocak 2014 tarihli ekstreme yansıtılan aidatın da iptal edilmesi hususunda gerekenin yapılmasını istiyorum.

Deniz 78 Okunma

Cevaplar

  • Deniz20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili Merhaba, Sabah saat 10:00 sıralarında Finansbank tarafından aranarak geçmiş dönemlere ait alınan kart üyelik aidatları iadesini yapayacaklarını fakat Ocak 2014 tarihli ekstreme yasıtılmış olan son aidatı işleme aldıkları hakkında bilgi için arandım. Ayrıca neden geçmiş dönemlerin iade edilmediğini sorduğumda bana bankamız uygulaması böyle şeklinde cevap verilmiştir. Bankaların kart aidatı alamayacağı mevzuatı doğrultusunda mevzuatın kapsadığı dönemlere ait, alınmış olan bütün aidatların; tarafıma sizin aracılığınız ile iade edilmesini istiyorum. Teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön