01 Mayıs 2013 #1773057

Finansbank'ta Müşteri Memnuniyetinin Hiç Önemi Yok!

16-17 senedir kullanmış olduğum Finansbank kredi kartıma kart aidatı eklenmiş ve ilk defa iade edemediklerini söylüyorlar. Bankada tam 7 adet otomatik ödeme talimatım var. İptal edin o zaman kart ücreti iade olsun dedim. Telefondaki M****** isimli bey kartı iptal ettirseniz bile kart aidatını yine ödersiniz dedi. İlk kez bu kadar mantıksız bir uygulama görüyorum.


Müşteri memnuniyeti anlamında bankanın hiçbir çabası yok. Üstüne kartı iptal ettiğinizde kartta bulunan bütün taksitler ilk ekstreye yansıtılıyor. Kart ücretimin iadesini istiyorum.

Umut 211 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön