29 Ağustos 2013 #1981580

Finansbank'ta Hesap İşletim Ücreti Sebebiyle Sürekli Bakiyem Eksiye Düşüyor!

Finansbank'tan maaş kartı olarak aldığım kartı iş değişikliği yaptığım için kapatmak istiyorum ancak ekstre bedeli ve hesap işletim ücreti olarak çeşitli borçlar göstererek sürekli eksi bakiye görünmesine neden olunuyor. Ben ödeyip sıfırladıkça bakiyeyi, yeni bedeller kesiliyor ve ben kartı bir türlü kapatamıyorum.


Bu duruma bir dur denilmeli yasal olmayan ya da müşterinin talebi olmayan uygulamalarla sürekli borçlu duruma düşürülüyoruz. Bu banka ile sürekli sorun yaşıyorum ve bir çok tanıdığım kullanıcı da benim gibi. Artık kartı kapattırıp kurtulmak istiyorum ancak sürekli çıkan bedeller nedeni ile saf yerine konulduğumu hissediyorum.

Merve 185 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön