18 Ekim 2016 #6717037

Finansbank'ta Haksız Kazanç

Finansbank Muğla Menteşe (merkez) şube hiçbir bilgi vermeksizin, artı para denilen hesabımdan benden habersiz para çekimi yapmış. 4-5 ay gibi bir süre beni eksi hesapta götürmüş, faiz işletmiş. Şube yetkilisi bankanın hazırda çekebilirim diye para tanımladığını, bununda bir masrafı olduğunu belirtmektedir. Tanımlı kredi masrafı, ekstra gönderim, hesap işletim ücreti adı atında para almışlar ve iadede edilemiyormuş.


Konuyu detaylı olarak şube merkezleriyle görüşmemi istendi. Bu esnada Finansbank adına 0216 522 **no.lu telefon arayarak kredi risk analiz ve bilgilendirmeden arıyorum. Hesabınızdan para kullanmışsınız, faizini ödemezseniz Bankalar Birliği sizi görüp bundan sonraki bankalarla çalışmalarınızda sıkıntıya sokacak, bir an önce borcunuzu ödeyin demiştir. Bende faizi olan 90 TL'yi 11.10.2016 tarihinde ödedim. Benden haksız alınan bedellerin iadesini rica ediyorum.

Erhan 240 Okunma

Cevaplar

  • Erhan19 Ekim 2016

    Sayın Finansbank bankanız tarafından belirtilen yazıda hesap işletim diye belirtmiş ve beni haksız bulmuş ayrıca da sorununu babanıza direk iletmemi istemissiniz neden burdan haklı hak sizi yazmiyorsunuz ben size hesap işletim demedim ve yazmadım sizin tarafınızda kullanmadığım kredi tanımlamış bunun yıllık işlem. ücretini almışsınız ve bundan benim bilgim dahi yok buradan okuyanlari yanlış bilgilendiriyorsunuz benim hesabında para olmadığı halde kendi tarafınizdan açılmış hesaptan benden izinsiz parayı alıp sonrada faiz işletip sonrada borcun var bize diyorsunuz ve beni haksız görüyorsunuz bence siz haksızsiniz çünkü ben ekstra kredi tanimlama istemedim neden kullanmayacagim bir krediiistey

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön