23 Eylül 2013 #2025554

Finansbank'ta Altın Hesabını Boşa Açmışım!

Ocak 2013'te Finansbank Yayla şubesinden altın hesabı açtırmıştım. Kredi kartımdan otomatik olarak her ay 1 gram altın çekileceği söylendi ve bir sürü belge imzaladım. Fakat şuan öğrendim ki hiç bir çekim yapılmamış. Hesaplarımı kontrol edebilen biri olsaydım zaten kendim gider bizzat altınımı alırdım.


Ben de zannediyorum ki altın biriktiriyorum ama ödemelerimi geciktirdiğimde iş yerime kadar gelip güvenlik görevlisine borcu var demesini biliyorsunuz. Bu mağduriyetimi nasıl giderirsiniz bilemiyorum. Bu paraya güvenmiştim şu anda büyük sıkıntıdayım. Üzgünüm bu yüzden ay başına kadar size olan borcumu ödeyemeyeceğim.

Şafak 125 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön