07 Şubat 2014 #2282154

FinansbankMüşteri Temsilcisi İlgisiz Davranıyor!

Şanlıurfa emniyet caddesi Finansbank Şubesi'nde kendi şahsıma ait olan Lim organizasyon bilişim san.tic.ltd.şti nin şirketimin yeni olması sebebiyle şube müdürü bizimle çalış ticari kredi, çek karnesi gibi ürünlerden faydalanacağımı söylendi.


Şirketim adına 1 yıldır pos hesabı ve aktif hesabımın devam etmesine rağmen 6 ay önce şubeye teminat karşılığı kredi talebinde bulundum müşteri temsilcim S*** hanımın her zaman ki gibi soğuk tavırları arasında işleminiz olmuyor la karşılaştım. Daha sonra Y****dan hem kredi hemde çek karnesi çıkardım şube müdürünün ve müşteri temsilcimin beni yanıltmasından dolayı 06.02.2014 tarihinde Finansbank hesaplarımı tamamen iptal ettim elveda.

Murat 86 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Şubat 2014

    Finansbankın müşterisini hesaba bile almıyor ne yapacagım

  • Murat20 Şubat 2014

    6 şubattan itibaren hiç bir finansbank yetkilisi 1 yıllık müşterisini arayıpta ikna edemedi boşuna yazmadım finansbankın müşteri umrunda değilmiş iyi ki hesaplarımı kapattım aldatmayı seven banka olarak kalacak finansbank

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön