10 Ekim 2013

Finansbank'ın Yaptığı Taksit Oranı Çok Yüksek!

Yaklaşık 1 yıl evvel babamı kaybettim. Finansbank kredi kartına olan 12- 13 bin gibi borcu bulunmaktaydı. Banka benle diyalog sağladı. 36 eşit taksitte ödeme planı çıkardılar. Fakat bu taksitlerin yüksek olduğunu 430 lira ödeyemeyeceğimi belirttim.

Bir kaç ay sonra taksitlerim aksamaya başladı. Tabi beni tekrar aradılar ben ısrarla yine taksit ödemeleri yüksek ayda 200- 250 liradan fazla ödeme yapma gücüm olmadığını belirtim. Fakat olmuyor dediler ve şuan ödemeleri durdurdum. Bakalım ne olacak. Bu konuda yardım istiyorum.

Umut 123 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön