14 Nisan 2014

Finansbank'ın Kestiği Garip Ücretler!

Finansbank, Fix Card adlı kredi kartını kart ücreti yok diyerek satıyor ve daha sonra uyanıklık yapıp, bir defaya mahsus diye 10 TL kart basım gönderim ücreti adı altında, kart bedeli alıyor. Ancak reklamlarda ve diğer görsel medyada yarattığı imaj ise bu kartın harcamalar ve ona bağlı faizler dışında hiç bir ekstra ödemesinin olmadığı yönünde.


Bir de dünyanın neresinde kendi kartının ödemesi, kendi şubesinden yapılınca, 3.00 TL tutarında, kredi kartı ödeme ücreti diye absürt, uydurma bir ücret alan banka vardır? Biri bana anlatsın.

Adem 124 Okunma

Cevaplar

  • Adem14 Nisan 2014

    TABİ TABİ DİREKT SİZE İLETELİM DE MİLLET ÖĞRENMESİN YAPTIĞINIZ HUKUKSUZ İŞLEMİ

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön