29 Temmuz 2013

Finansbank'ın Kaybettiği Senet!

Finansbank Bodrum Çarşı şubesine verdiğim 25. 05. 2013 tarihli F** G* G** borçlu, 7000 TL alacaklı olduğum senedim borçlunun bulunduğu şubeye (Milas şubesine) gönderilirken postada banka tarafından kaybedilmiştir. Defalarca telefonla görüşmemize rağmen mahkemeye verdiklerini benim beklemem gerektiğini söylemekteler.

Müşteri ilişkilerinde mükemmel olduklarını iddia eden bankaya, güvenerek maaşımı da almıştım. Ancak artık hiçbir şekilde Finansbank 'la çalışmak istemiyorum. İki aydır beni mağdur etmiştir, hiçbir çözüm getirememiştir. Bankanın kendi hatasından dolayı beni mağdur etmesini anlayamamaktayım. Konuya ivedilikle çözüm getireceğinize güveniyorum.

Nurdan 74 Okunma

Cevaplar

  • Nurdan06 Ocak

    Senedimin karsigindaku psrsmi ne zsmsn ödeyeceksiniz

  • Nurdan13 Ağustos 2013

    kesinlikle Finansbank a artık güvenip para yatıramam senet çek gibi evraklarımı da emanet edemem.Bankalara olan güvenimi kaybetmeme sebep oldu

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön