27 Ocak 2014 #2258941

Finansbank'ın İndirimden Yararlanamadım

Finansbank Maaş hesabı bulunan müşterilerin bir internet mağazasında %10 indirim alacağını haber veren bir mailden sonra bu mağazadan belirtilen tutarın üstünde bir alışveriş yaptım ancak bu indirimden faydalanamadım.


Koordinasyon eksikliğini daha bu bankaya mecburi olarak attığım ilk adımda öğrenmiş bulunuyorum. Maaş hesabım bu bankada olmasaydı bir dakika durmazdım ancak kartlarımı ve hesabımı en pasif duruma düşüreceğim ve aktif olarak hiç kullanmayacağım.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Şubat 2014

    Herhangi bir çözüm üretilmedi. Bu saatten sonra da bir inancım yok, sonuçta müşteri memnuniyeti benim için 0-100 arası değerler arasında 0.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön