20 Ocak 2014
Yorum Yap
#2246235

Finansbank'ın Çalıştığı Kurye Şirketi

Sizinle yıllardır çalışıyorum ama artık bu şekilde çalışmama kararı aldım. Koskoca banka olmuşsunuz, Aktif İleti gibi bir firmayla çalışıyorsunuz. Bu firma bana ulaşamadığını söyleyip bana yanlış bilgi veriyor. Evde olduğum gün içerisinde bir kod bırakıyor ama aklına gelmiyor numara bırakmak sevgilim gibi mj attırcağınıza adam gibi müşteri hizmetleri olsa da muhatap bulsak ya?


Finansbank yetkilileri yapmış olduğunuz anlayış, anlayış değildir. Kuryenizle irtibata geçip bana bilgi vermenizi rica ediyorum.2 ayda 3 kart iptal ettim bu firma ve sizin yüzünüzden.

Serhan 566 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler