07 Eylül 2013

Finansbank'ın ATM'si Para Yatırılırken Bozuluyor!

Finansbank kredi kartı sahibiyim. Genellikle kredi kartı borcumu ATM'den yatırıyorum. Ama sorun şu ki; ATM'lerde o kadar çok sık sistemsel sorun nedeniyle para yatıramama problemiyle karşılaşıyorum ki, abartmadan söylüyorum son yıl içinde 10-15 kez karşılaştım. Bu oran bence çok çok fazla sık.


Bu olayda art niyet olduğunu düşünüyorum. Çünkü kredi kartı borcu geç ödendiği durumda; banka tarafından faiz ve ceza uygulanıyor, banka için karlı yani. Ayrıca ATM'de diğer tüm işlemleri yapabiliyorken, sadece para yatırma işlemi yapılamaması da düşündürücü.

Emrah 26 Okunma

Cevaplar

  • Emrah28 Şubat 2017

    Hala aynı problemler devam ediyor. Ayrıca hassasiyet gösterip, konu ile alakalı geri dönüş yapılmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön