20 Eylül 2013 #2022103

Finansbank'ın Aramalarından Sıkıldım!

Yaklaşık 2 yıldır Finansbank'tan her gün defalarca telefon alıyorum. Cep telefonunda müşteri hizmetleri numaralarını engelledim. İş telefonumu değişmiş olmasına rağmen bulmuşlar, hiç açmamama rağmen, uzun süredir hem cepten hem işten her gün defalarca arıyorlar.


Eskiden ihtiyaç duyduğumda çalıştığım bir banka idi, bir vakit düşük limitli bir kredi çekmiştim. Kredili mevduat hesabı açmaları normal ama, borcumu gününden önce ödememe rağmen düşük sayılmayacak miktarlarda kesinti yaptılar her ay. İtirazımı da değerlendirmediler. Krediyi en kısa zamanda kapadım. Bir daha da bu bankayla çalışmadım. Lütfen veri tabanlarından telefon bilgilerimin silinmesini sağlar mısınız?

Medine 33 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön